01 02 03 04
011 022 033 044

  » Plastik Enjeksiyon

Dik Enjeksiyon Makineleri: 35-85 ton arası kapama kuvvetine sahip 6 adet Multi-Plas dik enjeksiyon makinelerimizle Dik Enjeksiyonlarda üretilecek işleriniz için eşsiz kalite, optimum fiyat ve planlanmış teslimat terminlerine uyum anlayışında hizmet vermekteyiz.

 Yatay Enjeksiyon Makineleri: 50-150 ton arası kapama kuvvetine sahip  makine parkurumuz 2 adet Krauss Maffei (125 ton Azotlu), JonWai (150 ton) ve Multi-Plas (50 ton)‘dan oluşmaktadır.

Ultrasonik Yöntemle Plastik Parça Kaynağı: Kaynak işlemi deyince, herkesin aklına ilk olarak metal malzemeler ile yapılan kaynak işlemi gelmektedir. Oysa termoplastik malzemelerin kaynak edilmesi de artan kullanım oranı ile birlikte büyüyen bir ihtiyaç olmuştur. Ultrasonik kaynak sarf malzemesi ve ilave malzeme gerektirmeyen çok nitelikli bir kaynak teknolojisidir. 2200 ve 2400watt kapasiteye sahip 3 adet Ultrasonik Kaynak makinemizle, enjeksiyon makinelerimizde ürettiğimiz termoplastik parçalarınızın kaynak işlemlerini en hassas şekilde yapıyoruz.  

Hot Foil (sıcak/yaldız-folyo baskı) Makineleri: 4 adet yarı otomatik,1 adet döner tablalı ve 2 adet manuel makinemizle 120 mm.*90 mm. Ölçülerine kadar plastik parçalarını baskı yapıyoruz.

Tampon Baskı Makineleri: Mevcut makine Parkurumuzla Plastik enjeksiyon parçalarınızın üzerine yaptırmak istediğiniz baskılar için en uygun mürekkep, klişeleri seçiyor, sizin için görsel ve estetik olarak en mükemmel kaliteyi sunuyoruz.